MÖBLER / Byråar, sekretärer / Nattygsbord 7278753

nr 727 8753

Nattygsbord

Ett par, höjd: 73, intarsia

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 28 november 2011
kl 19:00:34